Prapa\Filmat\Filmat e Edicionit tė 3-tė\Amir Vitia - Urime EN > 

URIME

Telefoni mobil wshtw i domosdoshem nw ditwt e sotshme por, nganjer e harrojm per cka eshte i dedikuar dhe e keqperdorim.
Luajten: Vedat Haxhislami, Shota Baraliu, Selatin Ademi, Kushtrim Sheremeti, Xhevdet Hajdini, Syret Demiri, Feim Selmani, Arian Haliti, Shpend Zenuni, Vigan Sadriu, Arbnor Vitia
Skenari dhe regjia: Amir Vitia
Kamera: Gazmend Nela
Montazhi: Arben Shala
Muzika: Labinot Sponca
Produksion: Fakulteti I arteve ne bashkepunim me Frame production