Prapa\Filmat\Filmat e Edicionit tė 3-tė\Rasti urgjent EN > 

RASTI URGJENT

Njė vajze sjellet e plagosur nė klinikėn Kirurgjike Specialistike pėr intervenim urgjent. Nė sallėn e operacionit plagoset aksidentalisht nga kolegu nė gisht, dhe kjo bėhet shkas i luftės sė tyre deri nė pikėn e fundit tė gjakut...
Luajnė: Labinot Lajqi, Anita Muriqi Hajdari, Zoja, Agron Hajdari, Luan Qorra, Besiana, Adrian Mehmeti, Fatmir Gashi

Skenari dhe regjia: Agron Hajdari
Asistent: Iris Elezi
Line Producent: Arben Ferati
Mjeshtėr toni: Luan Qorraj
Kamera: A.H I.E
Montazhi: Irisi Elezi
Efekte: Flora Krasniqi
Dolly: Brahim Ferati
Kran: Arben Ferati
Producent/Producer: Blerim Gjoci

Realizimi: "Ejona productions", produksion PrishtinaFILM