Prapa\Filmat\Filmat e Edicionit tė 3-tė\Pak ma vone EN > 

PAK MA VONĖ

Pak ma vonė ėshtė vonė. Duart lėvizin, janė nė kėrkim .Duke u munduar qė tė gjejnė veten dhe atė qė e kanė humbur.
Skenari dhe regjia: Resul Jusufi
Kameraman: Kaltrina Veselaj
Montazhi dhe muzika:Ridvan Avdullahu
Aktoret: Dardana Mehmeti, Shpėtim Selmani, Enkeleda Simitxhiu, Labinot Ramadani, Merita Xhemajli, Labinot Reshtani, Veli Asllani

Art Po-Po, Ferizaj