Prapa\Filmat\Filmat e Edicionit tė 3-tė\OK EN > 

OK

Filmi flet pėr dy vajza tė trafikuara nė njė dhomė. Dhoma ėshtė e errėt, kurse nga jashtė dėgjohet njė muzikė kafeneje. Makroja vie dhe i merr vajzat njė nga njė pėr t’i shėrbyer klientėt me to. Nė momentet e vetmisė kur njėra prej vajzave nuk ėshtė nė dhomė, jemi dėshmitarė tė gjendjes mendore tė vajzės qė mbetet, gjendje kjo nė cep tė ēmendurisė.
Luajnė: Adriana Matoshi, Arta Dobroshi, Ylber Mehmeti
Produksioni: N’Art Production & Concordia Pictures
Skenari dhe regjia: Blerta Zeqiri
Fotografia & producent ekzekutiv: Kreshnik Berisha
Kamera: Kushtrim Kadriu
Toni: Gazmend Nimani
Montazhi & Grafika: Bujar Kabashi
Miksimi: Armend Xhaferi