Prapa\Filmat\Filmat e Edicionit tė 3-tė\Njė ditė mė vonė EN > 

NJĖ DITĖ MĖ VONĖ

'Dy kosovarė janė tepėr tė brengosur pėr fatin e botės nė kohėn e rrezikut nga terrorizmi global. Por, ata edhe mė shumė janė tė brengosur pėr fatin e vet.'
Luajten: Visar Mulliqi, Fatos Berisha, Anton Ndreca
Rekuizitat dhe Kostumet: Anton Ndreca
Audio Perpunimi: Labinot Krasniqi
Montazhi: Faton Hasani
Regjia: Visar Mulliqi, Fatos Berisha

Produksioni: CMB Productions