Prapa\Filmat\Filmat e Edicionit tė 3-tė\Mosmarrveshja EN > 

MOSMARRVESHJA

Njė dramė mbi dėshpėrimin e jetės sė pasluftės nė Kosove.
Njė ish luftėtar dhe njė njeri i pauzuar nga jeta takohen nė njė dhomė spitali. Gjithēka pėrfundon ashtu siē nuk e kishte parashikuar asnjėri
Luajten: Andin Lokaj, Naser Rafuna, Shota Baraliu, Gėzim Berisha, Arian Haliti
Skenari dhe Regjia: Amir Vitia
Kamera dhe montazha: Gazmend Nela
Toni-Audio Postproduction: Gezim Berisha

Prodhuar nga: Fakullteti i Arteve dhe Frame Production