Prapa\Filmat\Filmat e Edicionit tė 3-tė\Kam nevoj per ty EN > 

KAM NEVOJ PĖR TY

Nė njė marrėdhėnie mes dy tė rinjėve, ku njėri ka nevojė pėr kujdes permanent, tjetri, pas mėdyshjeve, sakrifikon atė nevojė.
Luajnė: Arjeta Ajeti, Kushtrim Hoxha
Drejtor Fotografije: Fitim Shala
Kamera: Fitim Shala, Kreshnik Berisha
Montazha: Faton Hasani
Toni dhe Audio Efektet: Labinot Krasniqi
Producent: Mentor Shala, Kushtrim Hoxha
Skenari: Kushtrim Hoxha
Regjia: Mentor Shala
Producent/Producer: Blerim Gjoci

Co - Production: PrishtinaFILM - CMB