Prapa\Filmat\Filmat e Edicionit tė 2-tė\Faqja e parafundit EN > 

FAQJA E PARAFUNDIT

Ngjarja zhvillohet ne vitet e 80-ta deri ne 2003. Nje student ne biblotek lexon kohe pas kohe, dhe nje moment nje liber i le mbresa. Ai vendos qe ne fund te librit te shenoj fjalin me te mire qe atij ja merr mendja per dashurine. Ai e shkruan adresen e vet ne faqen e parafundit te librit, qe dikush ti shkruaj. Nje femer e gjen shkrimin dhe e kontakton...

Producent/Producer: Blerim Gjoci
Regjia/Director: Burim Haliti