Prapa\Filmat\Filmat e Edicionit tė 3-tė\16 vite EN > 

16 VITE

 
Pėrshkrimi i situatės nė Kosovė 1990-2006 pėrmes njė personazhi, i cili kalon nėpėr situata tė ndryshme. Optimizmi para luftės, shpresa gjatė luftės dhe dėshpėrimi pas luftės.
Aktor: Armond Morina
Kamera & ndriēimi: Artan Korenica
Regjia: Dritan Sahatqija - Zogi
Producent/Producer: Blerim Gjoci
Produksioni: Prishtina Film