Prapa\Filmat e Edicionit të 9-të\MES DY ZJARRESH  

MES DY ZJARRESH / BETWEEN TWO FIRES

 

Sinopsis:
Genti kalon tere ditet e tij i vetmuar, para ekranit. Vetem kur ndalet rryma, Genti del jashte dhe shoqerohen me fqinjet e tij...


Skenari dhe Regjia: Dritero Mehmetaj
Drejtori i fotografise: Rron Ismajli
Montazha: Dritero Mehmetaj;
Efektet Speciale: Milot Llalloshi