Prapa\Filmat e Edicionit të 11-të\VIBRIME NĖ MESNATĖ  

VIBRIME NĖ MESNATĖ

 

Katër çifte. Një telefonatë. Dhe një katastrofë komike. Fati I tyre “tragjik”, krijon një rrethanë jo të zakonshme; andaj thonë, për një numër që e ngatërron, VIBRIME në mesnatë shkakton…


Producent/Producer: Blerim Gjoci; 

Regjia/Directed by:: Anton Ndreca

Skenari/Screenplay: Anton Ndreca

Kamera/DoP: Boubkar Benzabat

Montazha/Edited by: Blerdi Malushi

Toni/Sound: Muhamet Veseli

MuzikaOriginal music: Trimor Dhomi

Organizimi/Organizer: Lumbardh Kukaj

Luajne: Bislim Muçaj, Edona Reshitaj, Nëntor Fetiu, Xhejlane Terbunja, Ernest Malazogu, Nora Muçaj, Mirsad Ferati, Njomëza Fetiu, Besart Sllamniku, Edi Kastrati, Mark Marku, Anton Ndreca.