Back\911 Archives SQ > 

911 Fest - Activity report.pdf
Nine Eleven Festival - CERTIFIKATE / CERTIFICATION.pdf
U.S. Office Pristina, Kosovo - Speech Delivered by Robert E. Sorenson, DCM.pdf
Mbahet festivali i filmi, disenjit dhe skulpturės "Nine eleven"
Nė kujtim tė 11 shtatorit
Janė pėrzgjedhur 7 sinopsise, xhirimi i filmave fillon nga fundi i javės
Fillon numėrimi pėr "Nine eleven"
Shpėtuan kinematė
Mirėsevini nė festivalin e Prishtinės
Pse Blerimi pa aktrim do tė bėhej astronaut!
AKM-ja ua heq "denimin me vdekje" kinemave tė Kosovės
Festivali qė synon tė mbajė gjallė dashurinė pėr filmin e shkurtėr
Nėn patronatin e Presidentit tė Kosovės, Dr. Ibrahim Rugova
Homazh pėr miqtė
"Ama doren", film kunder narkomanise
Press Conference "Bota Sot"
Press Conference "Epoka e Re"
Press Conference "Express"
Press Conference "Kosova Sot"
Press Conference "Lajm"
interview Direcor Ismet Sijarina
Press Conference
Press Conference 9/11 edicioni 7 KOHA DITORE
Press Conference 9/11 edicioni 7 LAJM
Press Conference 9/11 edicioni 7 ZERI
Press Conference 9/11 edicioni 7 EPOKA E RE